Учасниця конкурсу краси з Дніпропетровщини вступила до політеху та мріє про політику

logo
176967_uchasnicja_konkursu_krasi_z_dnipropetrovw.jpeg


Учасниця конкурсу краси з Дніпропетровщини вступила до політеху та мріє про політику

Наймолодша учасниця конкурсу краси з Дніпропетровщині примудрилася поєднати репетиції «Міс Україна» з підготовкою до ЗНО. 17-річній Лізі Татаріній організатори спершу радили прийти наступного року, але дівчина потрапила у фінал і стала однією з 24 найкрасивіших дівчат країни. Про це йдеться в сюжеті ТСН, інформує Дніпроград.

У школі навіть ніхто не здогадувався, що відмінниця та переможниця олімпіад з фізики та математики під час підготовки до ЗНО їсть лише овочі та опановує науку ходіння на підборах.

«Я взагалі не ходила на підборах. Узагалі! У мене навіть не було взуття на підборах. Це конкурсна хода, потрібно виляти стегнами, а я йду, немов колода. Рівно вже, але колода», — розповіла про свою підготовку випускниця. 

За місяць вона схудла на 17 кілограмів, опанувала дефіле, склала ЗНО з математики на 185 і з української на 189 балів, та вступила на фізмат Київського політеху — спеціальність «прикладна математика». На питання, як все це можна встигнути за такий короткий термін, дівчина лише усміхається.

«На мене хлопці дивляться так, наче я переплутала політех із Поплавського», — каже вона. 

Через конкурс Ліза пропустила перший тиждень занять – тепер їй доводиться надолужувати. Вчитися планує, як і у школі, на відмінно.

«Мені це цікавіше, ніж аналітична геометрія, тому що ми вчимо матриці, котрі я не розумію, бо пропустила десять днів», — зізнається дівчина. Ще одне її зізнання – це невпевненість у собі. «У мене і так самооцінка була на дні, а коли я побачила тих дівчат, котрі прийшли на кастинг, вона опустилася нижче дна. Вони були нереально красиві, в них були нереально красиві фігури. І тут стою я», — пригадує конкурсантка. 

До суперфіналу конкурсу «Міс Україна» Ліза не дійшла, але її це не засмучує. Вона не збирається пов’язувати своє життя з модельним бізнесом, натомість хоче стати політиком і докорінно змінити систему освіти в країні. Вже знає, з чого почне – створення комфортних для студентів умов.

«Звідки цей синячок? Бо дуже «зручні» парти, за котрі я просто не можу влізти», — каже вона.

А от стосунків найближчим часом Ліза не планує, бо ще не зустріла такого ж серйозного та розумного, як сама, хлопця. 

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?Читайте также: