У Першотравенську ветерани безкоштовно їздять на таксі

logo
183801_u_pershotravensku_veterani_bezkoshtovno_j.jpeg


У Першотравенську ветеранам війни з міського бюджету виділяють кошти на пільговий проїзд у міських таксі. Ця програма діє у місті лише перший рік.

Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики та інформації Першотравенської міської ради.

У 2017 році вперше з міського бюджету виплачено кошти на пільговий проїзд у таксі ветеранам війни. Ці пільги поширюються лише на проїзд у міських таксі.

Таку допомогу вже отримали 320 мешканців міста. Ветеранам виділяли по 200 та 500 гривень, в залежності від пільгових категорій.

Загалом на цю програму з міського бюджету було спрямовано 70 тисяч гривень.

Окрім того, ветеранам війни та праці надається й інша допомога з боку місцевої влади. Так, цього року 7 ветеранів отримали матеріальну допомогу на ремонт своїх помешкань, на що з міського бюджету спрямовано понад 17 тис грн.

25 ветеранів було направлено на оздоровлення та відпочинок у санаторій «Сонячний», на що використано понад 87 тис грн. Наразі за кошти міського бюджету придбано ще 8 путівок для оздоровлення ветеранів освітньої галузі.

З початку року 153 ветерани війни забезпечені безкоштовними лікарськими засобами на суму понад 52 тис грн. Ще 65 тис грн з міського бюджету спрямовано на забезпечення безкоштовним зубопротезуванням 36 ветеранів війни та праці.


Реклама

А поделиться?