У Павлограді зловмисник обкрадав будинки ОСББ

logo
165194_u_pavlogradi_zlovmisnik_obkradav_budinki_.jpeg


У Павлограді суд відправив під домашній арешт на період слідства чоловіка, підозрюваного у справі про крадіжки під’їзних світильників. Злочини, які правоохоронці інкримінують мешканцю міста, сталися у травні та на початку червня 2017 року. Про це йдеться в ухвалі міськрайонного суду від 28 липня.

Згідно з документом, на лаві підсудних опинився раніше судимий і ніде не працюючий павлоградець. Перший злочин, у якому його підозрюють, стався вночі 8 травня. За версією слідства, в цей час чоловік перебував у 5-у під`їзді будинку №45 на вулиці Західнодонбаській, що належить об`єднанню власників багатоквартирних будинків (ОСББ). Зловмисник побачив світлодіодні світильники і вирішив їх вкрасти – у кількості 5 штук. Що одразу й зробив. Разом із світильниками він поцупив світлодіодну лампу потужність 8 Вт. За висновками експертів, сума збитків, спричинена ОСББ, склала понад 400 грн.

Подібна крадіжка, скоєння якої правоохоронці інкримінують чоловікові, сталася на ранок 1 червня у будинку №9 на вулиці Іскрівській. Цей будинок також має статус ОСББ. З 1-го, 2-го і 3-го під’їздів зловмисник вкрав 2 світильники зовнішнього освітлення «Міх» і 9 світлодіодних ламп марки « Feron ». Цього разу сума збитків склала 543 грн. Згідно з ухвалою, 22 червня поліція висунула мешканцю Павлограда підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 («Крадіжка») КК України. Під час засідання слідчий просив суд застосувати для підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Своє клопотання представник поліції пояснив тим, що, перебуваючи на волі, чоловік може вдатися до інших злочинів. Розглянувши клопотання, Павлоградський міськрайонний суд 28 липня його задовольнив.

Олекса Сурай

А поделиться?Читайте также: