У Павлограді мають намір підвищити тариф на воду

logo
164820_u_pavlogradi_majut_namir_pidviwiti_tarif_.jpeg


Підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення пов’язано з постійним зростанням вартості складових витрат собівартості даних послуг. В умовах постійного зростання вартості складових послуг, зокрема електроенергії, покупної води, хлору і реагентів, податків, мінімальної заробітної плати, виникає невідповідність діючих тарифів фактичним витратам.

Про це повідомили в КП «Павлоградводоканал», пише радіо «Самара».

«Метою зміни тар ифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Це необхідно для нормального функціонування підприємства», — повідомили в КП «Павлоградводоканал».

На сьогодні тариф на централізоване водопостачання — 15,012 грн за 1 куб м, а на централізоване водовідведення — 9,18 грн за 1 куб м.

Передбачається, що вже в 2018 році тариф на водопостачання для приватного сектора складе 16,14 грн за куб м, а водовідведення — 11,21 грн куб м.

Для багатоквартирних будинків: водопостачання становитиме 17,02 грн за куб м, а водовідведення — 11,78 грн куб м.

У КП «Павлоградводоканал» повідомили, що від павлоградців чекатимуть зауваження і пропозиції щодо введення нових тарифів. Вони приймаються в письмовому вигляді до 15 серпня включно за адресою: вул. Дніпровська 41А.

Відповідно до чинного законодавства, тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, на централізоване постачання холодної води, водовідведення встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, яка має право скоригувати розраховані підприємством тарифи в бік збільшення або зменшення.


Реклама

А поделиться?