У навчальних закладах Павлограда зменшиться наповнюваність класів

logo
164340_u_navchalnih_zakladah_pavlograda_zmenshit.jpeg


Відтепер кількість учнів у класі не має бути меншою за 25, але й не перевищувати 30 осіб.Таке рішення прийнято відповідно до наказу Мінітерства освіти України.

Про це повідомила керівник відділу освіти Павлоградської міської ради Ірина Дем’яненко.

«Згідно попередньо отриманої мною інформації, станом на 6 червня 2017 року, майже у всіх навчальних закладах набір у перші та десяті класи становить більше, ніж 25 дітей», — зазначила І. Дем’яненко.

Вона відмітила, що з 14 серпня керівники закладів доповідатимуть свої навчальні плани. Крім того, вони повинні надати всі наявні в них особові справи майбутніх першокласників і десятикласників.

«Керівники установ вже попереджені про те, що наповнюваність класів не має бути меншою, ніж 25, але й не перевищувати 30 осіб. Тому, що минулого року були початкові класи, де навчались 39 учнів. Парти у кабінетах стояли від стіни до дошки. Це хіба навчання…», — говорить жінка.

За її словами, на сьогодні вже відомо, що в деяких закладах наповнюваність класів менша, ніж 25 осіб. Зокрема, це НВК №14, школи №20 і 8. Також є ті заклади, в яких наповнюваність класів на рівні 25,3 – 25,6. Це школи №6, 3 і 12.

Керівників шкіл та дитсадків також повідомили, першочергово зараховувати дітей з того мікрорайону, де розміщений заклад, зазначила керівник відділу освіти.


Реклама

А поделиться?