У Миколаєві відбувся турнір пам’яті воїнів АТО «Дорогу нескореним-3»

logo
165212_u_mikolaevi_vidbuvsja_turnir_pam_jati_voj.png


13 серпня, 2017 — 14:48

Фото Юрія Кошковського

У супербою, який вперше пройшов в Україні — за титул чемпіона Європи серед професіоналів за версією ММА PRO у важкій вазі — з бійцем Грегором Циплінські (Польща), здобув перемогу Андрій Ковальов (Україна, Миколаїв).

Андрій Ковальов переміг у цьому двобої за одностайним рішенням суддів, пояс чемпіона залишився у Миколаєві. Ця перемога стала 9-ю в послужному списку бійця на професійному рингу.

Три роки і вісім днів тому в Мар’їнці загинув доброволець миколаївського Цивільного корпусу «Азов» Андрій «Балаган», якого також згадали, як одного з тих, хто звільнив Мар’їнку від окупації РФ. Під час турніру всі присутні вшанували пам’ять полеглих військовиків.

Перед початком бою виступив президент професійної ліги змішаних єдиноборств ММА PRO Ukraine Геннадій Мурашковський: «Наші спортсмени б’ються з кращими бійцями світу, з чемпіонами та любителями, перемагають суперників, перемагають себе та кращих бійців світу й самі стають кращими. Це імідж нашої країни. Ці бої дивляться мільйони глядачів по всьому світу. І початок цього — ось такі бої в областях і містах України. Миколаїв — моє улюблене місто, я тут зустрів багато бійців і спортсменів світового рівня, вчергове Миколаїв тішить таким турніром найвищого рівня».

Головний суддя Вадим Подрушняк пояснив мету проведення таких єдиноборств: «Завдяки воїнам у нашому місті не вибухають снаряди й діти можуть спокійно ходити до школи. Завдяки загиблим героям ми маємо можливість провести цей турнір, щоб показати, що ми пам’ятаємо про їхні заслуги перед Батьківщиною. Між цим турніром і підтримкою воїнів на передовій є певний зв’язок — важливими є і логістика, і тактика, і озброєння, військова підготовка і фізична, а все це — морально-вольовий дух, стрижень. Кожен займається своєю справою — спортсмен бере участь у змаганнях, тренер готує його до боїв, лікар лікує, а військовик воює. І зараз зброю до рук беруть не лише професійні військові, а й ті, хто за покликом серця іде на передову захищати свою країну. Кожен спортсмен у бою гідний декількох рядових бійців, а взвод спортсменів надійніший за батальйон, якщо належить виконати складне бойове завдання».

До речі, спортсмен із Миколаєва Володимир Майданник у двобої з бійцем із Запоріжжя Микитою Долінніковим присвятив перемогу своїй дівчині, й на рингу після бою освідчився їй.

Організаторами заходу виступили Національний корпус та професійна ліга ММА PRO Ukraine.

Віта Ченко, Миколаїв, фото Юрія Кошковського


Реклама

А поделиться?Читайте также: