У Львові провели операцію на хребті постраждалому криворізькому оператору

logo
171648_u_lvovi_proveli_operaciju_na_hrebti_postr.jpeg


Сьогодні, 31 серпня, у військовому госпіталі Львова нейрохірурги провели операцію на хребті криворізькому оператору В’ячеславу Волку, якого поранили в ході навчань військових резервістів.

У Львові провели операцію на хребті постраждалому криворізькому оператору
У Львові провели операцію на хребті постраждалому криворізькому оператору

Про операцію повідомляє у Facebook дружина постраждалого Інна Волк.

Вона написала, що 31 серпня В’ячеславу Волку призначено операцію з видалення осколків і стабілізації хребта. За її словами, «операція дуже складна і дуже необхідна, а чоловік «налаштований рішуче, але хвилювання, звичайно, є». 

Інна Волк також повідомила, що станом на 16.00 операцію, яка тривала майже 5 годин, було закінчено.

«Слава у свідомості. Ще не бачились. С лікарем поговорити не встигла, він побіг на наступну операцію», — повідомила вона.

Дружина оператора також спростувала інформацію деяких журналістів, що вона відмовляється коментувати операцію. За її словами, ніякої інформації в неї немає, вона чекає лікаря.

Раніше, 28 серпня, в аеропорту Львова лікарі зустріли борт з пораненим оператором порталу «Перший Криворізький» В’ячеславом Волком. У Львівському військово-медичному центрі західного регіону лікуватимуть військові фахівці.

Нагадаємо, рішення про транспортування пораненого оператора у військовий госпіталь у Львів прийняла його дружина.

Вона продовжує збір коштів для подальшого лікування пана Волка в ізраїльській клініці «Шиба», лікарі якої готові взятися за відновлення дихальної системи чоловіка. Нагадаємо, на операцію та реабілітацію пана Волка необхідно $400 тис.

Як писав «Детектор медіа», 6 липня у Кривому Розі поранено оператора інформаційного порталу «Перший Криворізький» В’ячеслава Волка, який брав участь у зйомках постановочного кадру під час військових навчань. 

Підозрюваного затримано. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років.

9 липня на прес-конференції військком Саксаганського районного військкомату Кривого Рогу Олександр Бритвич, який був відповідальний за навчальні збори, повідомив, що вправа, яку показував волонтер, що поцілив у оператора Волка, не була запланована.

Журналісти «Першого Криворізького» вважають, що відповідати за те, що трапилося, мають організатори навчань біля Саксаганського райвиконкому.

Понад 60 журналістів, активістів, громадських діячів, серед яких – голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко і викладач Школи журналістики УКУ (Львів) Отар Довженко, підписали лист-звернення до міністра оборони України Степана Полторака із закликом прозорого, швидкого, ґрунтовного та незалежного розслідування поранення під час навчань у Кривому Розі оператора В’ячеслава Волка та кваліфікації їх у відповідності до Законів України, а також розробити нові стандарти безпечної взаємодії ЗМІ зі ЗСУ та Міноборони.

Генеральний штаб ЗС України отримав окреме невідкладне доручення щодо вивчення фактів, викладених у зверненні журналістів з приводу поранення під час навчань криворізького журналіста В’ячеслава Волка.

27 липня доктор медичних наук, лікар-нейрохірург відділення відновлювальної нейрохірургії Інституту нейрохірургії ім.акад.Ромоданова АМН України Юрій Ямінський повідомив, що операцію В’ячеславу Волку можна відкласти на стільки, на скільки треба.

Наприкінці липня міністр оборони Степан Полторак доручив Департаменту медзабезпечення Міноборони надати допомогу в лікуванні оператора. Таке рішення було прийнято після звернення журналістів до Міноборони з приводу поранення під час навчань криворізького журналіста В’ячеслава Волка.

10 серпня очільник прес-служби оборонного відомства Олексій Чернобай повідомив «Детектору медіа», що Міноборони готове транспортувати пораненого криворізьккого оператора В’ячеслава Волка до Києва та надати своїх спеціалістів.

Читайте також

Фото: «Дніпроград»


Реклама

А поделиться?