У Кривому Розі троє 11-річних хлопців затримали дорослого грабіжника

logo
186050_u_krivomu_rozi_troe_11_richnih_hlopciv_za.jpeg


Шестикласники утримували злодія, поки не приїхала поліція.

У Кривому Розі троє шестикласників в один день стали місцевими героями: вони затримали дорослого крадія і відважно утримували його аж до приїзду патрульної поліції. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

То був звичайний шкільний день — щоправда, уроки закінчились трохи раніше, і школярі не квапились додому. Одразу після занять друзі-нерозлийвода – Дмитро, Максим та Ілля – побігли у парк поблизу школи.  Всілися на лаву та почали гратися на планшеті. Того, що станеться далі, не очікував жоден з них.

ВідеоУ Кривому Розі троє шестикласників голіруч затримали 30-річного крадія

«Підходить дядько і питає: «Ви тут місцеві?». Потім питає про час», — розповідає Ілля.

Все сталось за лічені секунди: на очах у перехожих чоловік кинувся на дітей, схопив планшет і кинувся тікати. Але пробігти грабіжнику вдалось хіба кілька метрів: діти, удвічі нижчі за нього, кинулись на крадія.

Патрульні зізнаються: такого у своєму житті ще не бачили. До їхнього приїзду діти самотужки утримували грабіжника. «Вони повисли на ньому і, можна сказати, масою задавили. Він уже змирився зі своєю долею затриманого і втекти нікуди не міг», — розповідає патрульний поліцейський Дмитро Пахолюк.

Дорослого чоловіка змогли утримати хіба що зі страху, зізнаються школярі. Але їхні батьки злякалися значно більше. «Злочинець міг бути озброєний!», — каже мати Іллі.

Наступного дня у школі друзів одразу повели до директора. «Завуч сказала: йдемо в методкабінет — там у нас на облік ставлять. Ну думаємо, все: лаяти будуть. Приходимо: а там поліція стоїть і нам грамоти дають», — розповідає Максим.

Так, в одну мить, вони стали шкільними героями. І тепер ще й популярні серед дівчат.

Їхній нападник затриманий і чекає  суду. Хлопці дали усі свідчення. Із поліції шестикласники повернулись захоплені: батькам заявили, що стануть копами.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко


А поделиться?