У Кривому Розі малювали осінь (Фото)

logo
180738_u_krivomu_rozi_maljuvali_osin_foto.jpeg


Днями у Кривому Розі у парку імені Мершавцева вже вп’яте пройшов міський пленер «Чарівна осінь».  Участь у пленері взяли і учні шкіл естетичного виховання, і творчих студій, і вечірніх художніх шкіл для дорослих, і студенти худграфу і викладачі, і вільні художники – загалом близько 160 учасників.

hdr

Як зазначають організатори, особливою родзинкою відкриття цього пленеру став майстер-клас від знаного криворізького художника – Юрія Костянтиновича Зеленого. На Човновій станції Юрій показав, як обирати ракурс для вдалої композиції, поділився секретами вибору та обробки паперу для роботи пастеллю та, власне, технікою швидкого живопису.

hdr

Деяким щасливчикам навіть вдалося під керівництвом  Юрія Костянтиновича образити власне бачення річки Інгулець у місце впадання Саксагані.

hdr

Всього у конкурсі участь взяли 174 роботи за 5-ма віковими категоріями. Цього року журі відзначило сміливі живописні рішення художників-початківців, різноманітність художніх форм у підлітків, юнацтво цього разу вдалося до графіки, а стихією дорослих художників, як раніше було масло.

Поделиться ссылкой:

Метки: Кривий Ріг, малюнки, осінь, парк, пленер, художники


Реклама

А поделиться?Читайте также: