У Кам’янському заповіднику провели традиційний перший урок для школярів

logo
173262_u_kam_janskomu_zapovidniku_proveli_tradic.jpeg


05.09.2017 19:48

У Кам’янському заповіднику провели традиційний перший урок для школярів
Школярі прослухали свій перший урок у музейних залах.

Вже за доброю традицією 1 вересня Кам’янський заповідник проводить для школярів різні освітні й пізнавальні заходи. Як і історичний музей, літературно-меморіальний музей Пушкіна і Чайковського відвідали учні місцевої ЗОШ(#2). Тема заняття, яку прослухали школярі (7-мі класи ) – «Україна – європейська держава»(загальновизначена тема міністерством освіти ). Захід провів завідувач музеєм Олександр Мушта.

Ведучий розповів про витоки «європейськості» України, навів доводи про природну причетність нашої держави до європейської цивілізації, коротко висвітлив історію створення й поступу ЄС та ін. Головна теза, яка доносилась школярам – надання безвізового режиму з країнами ЄС. це не входження й заснування, долучення чи приєднання, а це Поверення додому. Це повернення туди, звідки нас штучно витягнули і не повернули. І ми знаємо, що це зробив наш одвічний ворог, який і зараз веде війну з нами – Московія. І, звичайно, головна заслуга у отриманні безвізу лежить на плечах українського народу, в першу чергу – Героїв Небесної Сотні.

Діти висловили думки щодо свого уявлення про Європу, їхні блага й пріоритети тощо. Школярі розуміють перспективність обраного нашою державою шляху й прагнуть самі пошвидше жити як в Європі.

На завершення заходу учні, розділившись на 2 команди, «знайомилися з Європою» – складали картки (на швидкість) з країнами ЄС та їх столицями, та картки з країнами і їх національними стравами.

Повідомляє Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації.


Реклама

А поделиться?