У Кам’янському випробують новий низькопідлоговий трамвай українського виробництва

logo
176643_u_kam_janskomu_viprobujut_novij_nizkopidl.jpeg


Розроблений компанією «Татра-Юг» трамвай, починає випробування трисекційного низькопідлогового трамвая К1М6, інформує онлайн-ресурс компанії.

Фото: tatra-yug.com.ua

У новому вагоні є місце для розміщення людей з обмеженою мобільністю, він обладнаний кондиціонерами та wi-fi. Широкі подвійні двері завдяки адресному керуванню дозволять здійснювати швидку посадку і висадку пасажирів. 

Фото: Вадим Галюк

Всередині встановлені ергономічні крісла для сидіння, система інформування пасажирів й світлодіодна система освітлення. В Кам’янське (Дніпропетровська область) вагони доправили в напіврозібраному стані для проведення випробувань і сертифікації.

Фото: tatra-yug.com.ua

На даний момент, за словами заступника директора ТОВ «Татра-Юг» Володимира Романюхивіна, трамвай виготовлений в єдиному екземплярі.

Щоб отримати сертифікат державного зразка, який дозволить налагодити серійний випуск, трамвай має пройти випробування. Для початку, він пройде тестування у Кам’янську на коліях депо, після цього ходові випробування на міських лініях, всього випробування триватимуть не менше 10-14 днів.

Фото: Вадим Галюк

Трамвай має довжину 26 метрів, три секції, три ходові візки й обладнаний низькою підлогою. Трамваї аналогічного компонування серійно з приблизно двома третинами низької підлоги виробляються в Західній Європі з кінця 1980-х років.

«Татра–Юг» – українська компанія з головним офісом в Одесі, яка виготовляє трамвайні вагони з 1993 року на базі заводу з виробництва космічних ракет «Південмаш». Є ідейним послідовником чеської компанії ЧКД «Татра», яка займалася випуском трамваїв з 1927 року.


Реклама

А поделиться?Читайте также: