У Дніпровській міськраді нагородили спортсменів — чемпіонів Європи та

У Дніпровській міськраді нагородили спортсменів - чемпіонів Європи та

Сьогодні, 10 листопада, в приміщенні Дніпровської міської ради нагородили спортсменів з регбі, рукопашного бою, спортивної гімнастики та армрестлінгу, які стали чемпіонами України, Європи та Світу. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

5 листопада вперше в історії міста команда регбійного клубу «Дніпро» стала чемпіоном вищої ліги України з регбі серед чоловіків. До цього чемпіонства команда йшла, починаючи з 2009 року. Спортсмени обіграли гідних суперників — київську команду «Ребелс», команду РК «Роланд» з Івано-Франківська та РК «Гірник».

Подяки міського голови спортсменам вручив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

«Ми дякуємо чемпіонам, які гідно представили місто та невпинно підвищують свій рівень, аби бути першими та розвивати спортивні напрямки», — зазначив Шикуленко.

Крім того, 8 та 9 жовтня у столиці Угорщини Будапешті пройшов чемпіонат Європи з рукопашного бою. Вихованці КПНЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» ДМР стали переможцями та призерами чемпіонату, участь у якому брали представники восьми країн.

«Міськрада прийняла рішення, що школа «Динамо» ДМР має отримати можливість для розширення видів спорту, наприклад включити заняття греко-римської боротьби. В майбутньому планується виділити окрему залу для підвищення майстерності», — пообіцяв заступник міського голови.

Серед призерів варто відзначити Тимофія Трущенка, який 23-24 вересня переміг у 31-й Міжнародному юнацькому турнірі зі спортивної гімнастики у Німеччині. В свою чергу, Сергій Куропат виборов друге місце на 39 чемпіонаті Світу з армрестлінгу у категоріїї до 80 кг. Змагання відбувалося у Будапешті з 3 по 11 вересня, учать в якому взяли представники 54 країни.

Нагороди та подяки також отримали тренери команд.

Нагадаємо, що дніпрянка Марія Улітіна здобула бронзу на Відкритому чемпіонаті Нідерландів з бадмінтону.

Автор: Людмила СТУПАК