У Дніпропетровській області від удару струмом загинув фермер

logo
175287_u_dnipropetrovskij_oblasti_vid_udaru_stru.jpeg


655.jpg

У неділю, 10 вересня, в селі Новоподкряж в Царичанському районі стався смертельний випадок на енергооб’єктах ДТЕК Дніпрообленерго. При спробі відновити електропостачання ферми від трансформаторної підстанції був смертельно травмований власник фермерського господарства.

Фермер вирішив самостійно, не ставлячи до відома енергопостачальника, розібратися з отключившейся фазою і отримав розряд високої напруги.

Про це повідомляє з посиланням на прес-службу ДТЕК Дніпрообленерго.

10 вересня в 18:54 диспетчеру Царичанського РЕЗ надійшло повідомлення від чергового РВВС про те, що в селі Новоподкряж, при спробі відновити електропостачання, був смертельний травмований 60-річний власник місцевого фермерського господарства. Інформація чергового РВВС надійшла від сина фермера. Диспетчер негайно відключив високовольтну лінію, від якої живиться трансформаторна підстанція. На місці виявили отримав смертельний удар струмом фермера, а також інструменти — два ріжкових ключа. Зі слів сина, близько 17:00 на фермі пропала одна фаза. Потерпілий спробував з’ясувати причину, проникнувши в РУ-10кВ без відома енергопостачальної організації, при цьому наблизився на недопустиму відстань до струмоведучих частин і був уражений електричним струмом.

У зв’язку з інцидентом ДТЕК Дніпрообленерго » в черговий раз звертається до мешканців області із закликом дотримуватися правил електробезпеки та не піддавати своє життя невиправданого ризику.

«Ми дуже відповідально підходимо до питань енергобезпеки і не втомлюємося попереджати про смертельні ризики, які в собі таїть взаємодія з електрикою. На жаль, як і в більшості подібних трагічних випадків, його причиною стала безглузда самовпевненість і необережність. Сподіваюся, що це змусить серйозно замислитися інших громадян, які нехтують правилами электробезнопасности і не віддають собі звіту, наскільки серйозними можуть бути наслідки такої необачності. Не ризикуйте життям і не наближайтеся до об’єктів, які несуть смертельну небезпеку! Це призводить до трагічних наслідків. Віддайте цей ризик в руки енергетиків, які кваліфіковані у поводженні з електрикою і усунуть будь-яку неполадку без загрози життю», — підкреслив директор з охорони праці підприємств дистрибуції ДТЕК Енерго Олексій Носов.

За матеріалами: uanews.dp.ua


Реклама

А поделиться?Читайте также: