У Дніпрі відзначили День рятівника (ФОТО)

logo
175673_u_dnipri_vidznachili_den_rjativnika_foto.jpeg


Сьогодні, 12 вересня, працівники ДСНС України відзначають професійне свято – День рятівника.

З нагоди святкування голова обласної ради Гліб Пригунов вручив рятувальникам ключі від нового автобуса ЧАЗ-А083. Його вартість складає близько 1,5 млн грн., автобус призначений для оперативного виїзду особового складу до місця ліквідації надзвичайних ситуацій.

Також до професійного свята у Дніпрі реконструювали будівлю Загону технічної служби Головного управління ДСНС в області. Кошти на ремонт виділив уряд Німеччини в рамках реалізації Ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконується німецькою федеральною компанією GIZ.

Вартість ремонтних робіт – майже 7 млн грн., тут було демонтовано металеві ворота та встановлено 16 ролетних воріт, всі 108 вікон замінені на металопластикові, утеплено фасад, замінено системи внутрішнього та зовнішнього освітлення.

Головне завдання загону технічної служби – забезпечувати оперативну роботу пожежно-рятувальних підрозділів при гасінні складних пожеж та ліквідації природних і техногенних надзвичайних ситуацій, технічне діагностування та ремонт транспортних засобів. Генеральний консул Німеччини в Україні Вольфганг Мессінгер, який був присутній на відкритті оновленого загону, зазначив, що Німеччина готова всебічно допомагати Україні з багатьох причин.

Цього дня також на території 19-ї пожежно — рятувальної частини відбулося урочисте освячення каплиці ікони «Неопалима купина», а голова облради Гліб Пригунов відзначив кращих рятувальників регіону цінними подарунками та грамотами.

Фото Андрей Батозский


Реклама

А поделиться?Читайте также: