У Дніпрі відкрили унікальний клуб для людей із вадами зору

logo
187249_u_dnipri_vidkrili_unikalnij_klub_dlja_lju.jpeg


До Міжнародного дня «Білої тростини» у Дніпрі урочисто відкрили унікальний клуб длядля співробітників Українського товариства сліпих, які мешкають на лівому березі.

У Дніпрі відкрили унікальний клуб для людей із вадами зору. Новости Днепра

Приміщення, розташоване на підприємстві ПОГ ДУВП УТОС, не тільки переобладнали під глядацьку залу зі сценою, але й облаштували пандусом та спеціальними поручнями, аби забезпечити максимальний комфорт людям із вадами зору у дружньому до них, зручному середовищі. У новому клубі люди з інвалідністю по зору зможуть влаштовувати святкові заходи, самодіяльні концерти, проводити різноманітні презентації та брати участь у тренінгах, що допоможуть їх інтеграції в суспільство.

Проект реалізовано завдяки спільним зусиллям Міністерства соціальної політики України, Western NIS Enterprise Fund, Агентства верховного комісара ООН у справах біженців, Фонду соціального захисту інвалідів, АТ «Ощадбанк» та Громадської організації «Всеукраїнська організація інвалідів «Українське товариство сліпих».

У Дніпрі відкрили унікальний клуб для людей із вадами зору. Новости ДнепраУ Дніпрі відкрили унікальний клуб для людей із вадами зору. Новости Днепра

Фото Антона Павлюкова 


А поделиться?