У Дніпрі відбудеться фестиваль Interpipe TechFest

logo
175811_u_dnipri_vidbudetsja_festival_interpipe_t.jpeg


У Дніпрі відбудеться фестиваль Interpipe TechFest

З 16-го по 17-те вересня в Лавині відбудеться фестиваль Interpipe TechFest присвячений науці, техніці і сучасним технологіям. Яким саме буде фестиваль у цьому році розповів директор по корпоративним відносинам Інтерпайп і голова оргкомітету Interpipe TechFest Дмитро Кисилевський, передає Дніпроград з місця подій. 

«TechFest у цьому році буде більшим, ширшим і цікавішим чим у минулому році. На фиставаль прийде 110 учасників, їх географія вже далеко поширилася за межі Дніпропетровської області. Також в нас буде лекторій, в якому виступить 43 спікери, серед яких будуть: українські вчені, журналісти, представники технологічних компаній, а також влада Дніпропетровської області і міста, які будуть розповідати про те чим можна пишатися, про що треба думати і що потрібно розвивати», — розповів Дмитро Кисилевський. 

У цьому році буде представлена новинка — велика зона LEGO. Відвідувачі зможуть прийняти участь в будівництві відомих об’єктів «Зоряних війн» — Зірки смерті, R2D2 та багато іншого. 

Спікери лекторія розкажуть о актуальних питаннях в сфері науки, інженерії, технічної освіти, січасних технологій. 

Також на фестивалі буде зафіксовано два рекорди України: самий великий спінер і найдовжилезніша в країні залізна дорога з LEGO. Обидва досягення будуть занесені до Книги рекордів України.

Крім цього, за словами організаторів, відвідувачів чекає багато цікавого. 

Фестиваль буде проходити з 16 по 17 вересня в Лавині, з 10:00 ранку до 18:00 вечора. Ціна квитків: дорослий — один день — 120 грн, дитячий — один день — 60 грн.

Квитки можна придбати тут, або вже безпосередньо на заході. 

Автор: Валерія ІЛІЄВА


Реклама

А поделиться?Читайте также: