У Дніпрі відбудеться благодійна барахолка

logo
177005_u_dnipri_vidbudetsja_blagodijna_baraholka.jpeg


У Дніпрі відбудеться благодійна барахолка

15 жовтня, о 10.00, за адресою пл.Троїцька, 2 (банк «Конкорд») відбудеться благодійна барахолка, метою якої буде збір коштів для купівлі обладнання Центру матері і дитини ім. Руднєва. Про це інформує Дніпроград.

«Цього року ми вирішили змінити підхід до благодійності у Дніпрі, і влаштувати барахолку, яка буде відрізнятись від попередніх. Насамперед, там буде музична програма, фотовиставка, програми для дітей та багато іншого», — говорить Юлія Сосєдка, засновниця біржі благодійності «Добродій».

«Ці кошти стануть безцінною допомогою дніпрян маленьким дітям та їх матерям, які перебувають в нашому Центрі. Обладнання, яке ми придбаємо за ці кошти, значно пришвидшить процес лікування та розширить спектр надання послуг», — стверджує Ігор Македонський, головний лікар Центру матері і дитини ім. Руднєва.

«Кожен може долучитись до цієї доброї справи, принісши свої улюблені речі, які принесуть користь як людям, що їх придбають, так і хворим діткам. Це може бути одяг, елементи побуту, інтер’єру. Тому я закликаю долучатись до заходу та приносити речі за адресою пл.Троїцька, 3(арт-центр «Квартира»)», — закликає Юлія Сосєдка.

Автор: Влад ХАРКІВСЬКИЙ


Реклама

А поделиться?Читайте также: