У Дніпрі спиляли трухляве аварійне дерево, яке наводило жах на мешканців будинку

logo
175605_u_dnipri_spiljali_truhljave_avarijne_dere.jpeg


У Дніпрі спиляли трухляве аварійне дерево, яке наводило жах на мешканців будинку

Сьогодні, 12 вересня, на вулиці Старокозацькій стало на одне аварійне дерево менше. Працівники комунального підприємства «Міськзеленбуд» провели роботу видалення небезпечної акації. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Комунальники видалили велетенську акацію, що знаходилася біля будинку №52А. Це дерево було трухляве з середини, а враховуючи великі розміри, при падінні могло спричинити багато біди.

За словами мешканців прилеглого будинку, вони самі звернулися до «Міськзеленбуду» із проханням зрізати стару акацію. Адже навіть невеликий вітер наводив жах на жителів будинку, бо вік акації перевищує півстоліття, а його гілля постійно ламалося та падало на будинок та лінію електромережі. 

«Ми були занепокоєні станом дерева, що росте біля будинку та загрожує нашій безпеці. Воно сухе та старе, його гілля періодично зносить вітер на проїжджу частину дороги. Також гілки зачіпають електромережі та при поривах вітру стукають у віконні шибки», — розповіла мешканка будинку.

Бригадою пильщиків акація була обережно видалена, розпиляна та вивезена для утилізації. Також комунальники зазначили, що вже найближчим часом замість колишньої акації висадять молоде деревце.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?