У Дніпрі розповіли для чого потрібен Індустріальний парк

logo

У Дніпрі розповіли для чого потрібен Індустріальний парк

Індустріальний парк у м. Дніпрі – це високооплачувані робочі місця, сучасна інфраструктура для містян та сприятливі умови ведення бізнесу для інвесторів. 

Такий лейтмотив пролунав на прес-конференції «Створення індустріального парку в м. Дніпрі: в питаннях і відповідях», яка відбулась сьогодні в «Агентстві розвитку Дніпра», передає Дніпроград.

Задля максимального прозорого висвітлення теми не лише перед засобами масової інформації, але і громадою, подія транслювалась в режимі он-лайн. Тож кожен бажаючий мав і має нагоду побачити на власні очі та почуті відповіді на питання.

Так, директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко привідкрив завісу щодо залучення ймовірних інвесторів у проект: «Ми вже маємо попередні домовленості із партнерами із Туреччини, Китаю та Індії. Мова йде про конкретні компанії, які мають практичний досвід у розбудові індустріальних парків на власних територіях та підтримку з боку своєї держави у вкладанні інвестицій в інші країни. Та найголовніше, що дніпровський бізнес вивчає шляхи співпраці у цій справі. Адже зовнішній інвестор, як на барометр, дивиться на те, як активно внутрішній інвестор долучається до подібних великомасштабних інвест-проектів».

Менеджер проекту «Індустріальний парк» Олена Іваницька, зокрема, зазначила: «Ділянка на Слобожанському проспекті обрана як з точки зору розташування, площі, перспективних територій для розвитку, кількості власників, наявності будівель і споруд, демонтажу і рекультивації, так і практичної вигоди для містян Лівобережжя. Адже наразі вони переважно їдуть на роботу на Правий беріг, витрачаючи час».

«По суті, індустріальний парк, флагманський проект, – каже головний архітектор м. Дніпра Дмитро Волик. – Адже не секрет, що стагнірующій виробничий сектор не реконструювався в останні 10 років. За винятком Interpipe Steel. А якщо розглядати нинішні депресивні промислові території в цілому, то ситуація вимагає радикальних і рішучих заходів. Тому ми розраховуємо, що проект не тільки буде успішно реалізований, але стане маркером для інших міст в підході осучаснення занедбаних промзон, їх соціальної адоптації великих об’єктів, створенні автономних кластерів».

Автор: Єва МЕРЕЖКО