У Дніпрі пройшов Чемпіонат зі скелелазіння: дніпряни на п’єдесталі

З 17 по 21 травня у Дніпрі проходили масштабні змагання зі скелелазіння. Десятки найсильніших спортсменів змагалися за титул чемпіона України. Про це стало відомо Дніпрограду від учасників дійства.

Вперше Чемпіонат України було проведено в чотирьох видах програми, яка відповідає відбору на Олімпійські Ігри 2020. Спортсмени змагалися у багатоборстві, тобто брали участь у всіх видах лазіння: складність, швидкість, боулдеринг.

Дніпряни не осоромились у рідному місці та показали гарні результати, посівши призові місця. У виді швидкість серед чоловіків друге місце посів Ігор Тяпкин, серед жінок срібло отримала Анастасія Зайченко, а бронзу виборола Тетяна Колкотіна.

У виді складність срібними призерами стали Ігор Соловей та Євгенія Казбекова, яка до того ж стала чемпіонкою у виді боулдеринг.

За підсумками змагань, Ігор Соловей, Тетяна Колкотіна та Анастасія Зайченко отримали звання Майстра спорту.

Автор: Єва МЕРЕЖКО