У Дніпрі пройде Форум креативних індустрій «Україна — світу»

logo
184492_u_dnipri_projde_forum_kreativnih_industri.jpeg


14 – 15 листопада 2017 року в Дніпрі відбудеться ІІІ Форум креативних індустрій «Україна — світу».

Про це повідомляє Інтернет-видання«ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на організаторів.

«Українські креативні індустрії мають значний експортний потенціал та можуть бути цікаві іноземним партнерам та інвесторам. 

Українські винахідники здатні дати світові корисні інновації, українські митці — нові віяння у розвитку культури і мистецтва, а українські креативні підприємці — забезпечити економічне процвітання нашій країні. 

Ідеї, концепти, проекти і продукти, що можуть бути цікаві закордонним партнерам протягом двох днів представлятимуть і обговорюватимуть понад 200 учасників з усієї України.

Учасники: автори і розробники проектів, творчі підприємці, менеджери культури, представники профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти з розвитку територій, інвестори.

В рамках форуму будуть представлені успішні приклади розвитку культурних і креативних індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, що шукають фінансування та партнерів. На учасників чекають натхненні виступи практиків культурних і креативних індустрій, які поділяться своїм досвідом, доповіді дослідників креативної економіки, рецепти успіху в пошуку фінансування від представників грантодавчих організацій, спонсорів та інвесторів. І звичайно, знайомства і обговорення партнерства.

В рамках форуму передбачена невелика виставка продукції учасників. 

Попередня програма форуму доступна на сайті http://cif.in.ua/», — йдеться у повідомленні.


Реклама

А поделиться?Читайте также: