У Дніпрі підбили підсумки роботи поліції у 2016 році

logo

У Дніпрі підбили підсумки роботи поліції у 2016 році

Начальник ГУНП в Дніпропетровській області Ігор Репешко підбив підсумки роботи реформованої поліції за 2016 рік. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Рідну Дніпропетровщину».

Одне з найбільших питань на сьогодні, яке хвилює мешканців міста це так званий кадровий голод.

«Відтік кадрів ми намагаємося вирішити рахунок співробітників, які були звільнені за скороченням штатів при переході з міліції в поліцію. Вони будуть знову прийняті у нас на службу через поліцейські комісії. Тут ми маємо можливість без первинної професійної підготовки або під час проходження її заочно закрити кадрові питання, які виникають у нас і в зв’язку з наявним некомплектом, і в зв’язку з реформуванням оргструктури поліції», — розповів Репешко.

Також він зазначив, що курсанти університету внутрішніх справ, які завершать навчання достроково, вже в березні, зможуть також стати правоохоронцями.

У січні 2016 року на вулиці Дніпра вийшла патрульна поліція. Спочатку комунікація між суспільством і реформаторами була вибудувана так, щоб підкреслити різницю між старою міліцією і новою поліцією. Проте Ігор Репешко запевнив, що це негативно не вплинуло на ділові стосунки між правоохоронцями, але на сьогодні є деякі прогалини.

«Ми взаємодіємо один з одним. Але, на мою думку, якби ми були єдиним підрозділом, під єдиним управлінням, було б більш ефективно. Ми часто бачимо одні напрямки, які вимагають уваги, але вони зосереджуються на інших секторах роботи. Відбувається розпорошення сил і засобів. І це в якійсь мірі впливає на нашу роботу», — вважає фахівець.

Ігор Репешко також розповів, що зараз державтоінспекція увійшла в управління превентивної діяльності та працює в режимі реагування на дорожньо-транспортні пригоди. Але він вважає, що дорожньо-патрульна служба має бути окремим підрозділом, який займається ситуаціями на дорогах.

У жовтні Управління поліції в Дніпропетровській області відвідав міністр Арсен Аваков, правоохоронці представили міністру роботу Ситуаційного Центру.

«Ми показали центр, який використовує новітні технології збору та аналізу інформації для вирішення складних завдань, що виникають в процесі діяльності поліції. Сподіваємося на матеріально-технічну підтримку з боку Міністерства та допомогу в стажуванні наших аналітиків», — розповів він.

Ігор Репешко наголосив на проблемах, які склалися сьогодні.

«Основна проблема у нас — це професійна підготовка. Друге — це максимальне інформування з боку населення про ті правопорушення, які відбуваються в місті та області. І тут могло б бути поле діяльності для громадськості. Але, на жаль, велика частина активістів, які про себе заявляли, мали лише меркантильний інтерес. Залишилися поодинокі проекти, які можна реалізовувати з тим активом, який у нас залишився», — вважає фахівець.

У 2017 році правоохоронні органи планують зробити акцент на використання новітніх технологій у своїй роботі, аби зробити її більш оперативною та якісною.

Автор: Дарина ТВАРА