У Дніпрі навчатимуть жінок-переселенок вести власний бізнес

logo
164224_u_dnipri_navchatimut_zhinok_pereselenok_v.jpeg


У Дніпрі навчатимуть жінок-переселенок вести власний бізнес

Цього місяця у Дніпрі стартує програма підтримки жінок, які покинули свої домівки на Донбасі та наразі живуть у Дніпрі. Мета програми — навчити переселенців вести свою власну справу та підвищити їх фінансову грамотність.

Про це сьогодні, 10 серпня, під час прес-конференції у медіацентрі «Інформатор» повідомила голова ГО «Громадська Палата України» у Дніпропетровській області Наталья Жебрик.

Програму підтримує Міністерство закордонних справ Естонії. Триватиме навчання з серпня до лютого.

«Ми запрошуємо долучитися до проекту жінок, які планують відкрити або вже ведуть свій бізнес. У рамках програми учасників об’єднають у пари із досвідченними підприємцями, які будуть виступати у ролі менторів. Під час зустрічей будуть проводитися різноманітні тренінги та семінари. Завдання пар полягає у тому, щоб створити ефективний і цікавий бізнес проект. Троє найкращих учнів отримають стартовий капітал від наших естонських партнерів. А дві пари, які запропонують креативні ідеї, вирушать у Естонію», — повідомила Наталья Жебрик. 

Реєстрація учасників розпочнеться у найближчі дні. У пріоритеті — жінки-переселенки, проте запрошують і жителів усієї Дніпропетровської області. Тренінги будуть проводитися не тільки у Дніпрі, а і у містах регіону. 

За проектом можна буде слідкувати і у онлайн-режимі. 

Організатори зазначають, що уся детальна інформація буде викладена на сторінці «Громадської палати» у Facebook.

Нагадаємо, у Дніпрі правозахисники надають доступ до безоплатної правової допомоги. 

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?Читайте также: