У Дніпрі на суд Назарова нагнали п’яних військових

logo
183471_u_dnipri_na_sud_nazarova_nagnali_p_janih_.jpeg


У Дніпрі на суд Назарова нагнали п'яних військових

Сьогодні, 3 жовтня, Апеляційний суд Дніпропетровської області продовжили розгляд апеляційної скарги генерала Віктора Назарова, якого суд першої інстанції визнав винним у катастрофі військового літака ІЛ-76. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Засідання розпочалось з невеликим запізненням. Як і під час минулого судового засідання, на підтримку генерала Назарова нагнали близько 40 військових з місцевих військоматів. Зазначимо, деякі з них мали неохайний вигляд та були в стані алкогольного сп’яніння. Проконтролювати неупередженість суду прийшли й бійці-побратими загиблих десантників та місцеві патріотично налаштовані активісти, які й не пустили до залу суду п’яних поплічників Назарова.

«Ось такі люди і ганьблять військовий чин. Якщо навіть військові перетворюються у нагнаних тітушок, тоді про що ми можемо говорити? Вони мають бути прикладом совісті та честі для всіх цивільних, а виходить як?», — дивується сестра загиблого десантника Марія Козолій.

Протягом засідання суддя розгляне клопотання Назарова про повторний допит усіх свідків.

«Сторона захисту намагається затягнути справу от і все. Суд першої інстанції півтора роки допитував усіх свідків та дослідив усі докази», — зазначив адвокат потерпілих Сергій Погосян.

 Нагадаємо, під час минулого засідання сторони висловились стосовно апеляції. Назаров подав клопотання щодо відводу прокурора. Клопотання не було задоволено.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?Читайте также: