У 4-й міськлікарні Павлограда планують запустити електронну систему охорони здоров’я

logo
183955_u_4_j_misklikarni_pavlograda_planujut_zap.jpeg


МОЗ України запустив електронну систему «eHealth». Вона дасть пацієнтам можливість вибирати лікаря і записуватися на прийом у зручний час через Інтернет. Нова система є базою для впровадження всіх подальших реформ в системі охорони здоров’я. В 4-й міськлікарні Павлограда вже зацікавилися нововведенням. Про це розповіла головний лікар медзакладу Марина Костюкова, повідомляє радіо «Самара».

«Точної дати, коли буде впрова джена така система в Павлограді, сказати не можу, але це буде наступного року. Це пілотний проект МОЗ України. Спочатку він буде впроваджений в медустановах первинної ланки. А в 4-ій міськлікарні систему «eHealth» плануємо впровадити в 2018 році. Але станеться це після того, як збудуємо приймально-діагностичне відділення. Його будівництво плануємо розпочати в кінці жовтня», — розповіла Марина Костюкова.

Також на базі 4-ї міськлікарні, в рамках системи «eHealth», планують створити call-центр, який буде працювати цілодобово.

Поки що система «eHealth» в Україні працює в тестовому режимі. Але з 1 квітня 2018 року стане обов’язковою до використання лікарями та пацієнтами. Основне завдання системи — об’єднати всі документи та операції охорони здоров’я: інформацію про лікарів, медкартки пацієнтів і їх рецептурні призначення. А медпрацівники звільняться від паперової тяганини, пацієнтам не доведеться розбирати почерк лікарів і переказувати історію свого життя, починаючи з дитячих щеплень.


Реклама

А поделиться?