ТСН розшукала у Дніпрі помешкання суддів, яким закидають хабар Холодницькому

logo
180189_tsn_rozshukala_u_dnipri_pomeshkannja_sudd.jpeg


Фігуранти скандалу зареєстровані в багатоквартирних будинках.

Журналісти відшукали оселі суддів, яких підозрюють у спробі дати хабар голові антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому. Фігурантів цієї справи вже взяли під варту на час слідства, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від квартири Наталі Овчаренко до Кіровського райсуду, де вона працювала, менше сотні кроків. Квартиру вона, згідно з декларацією, орендує. На вході високі, понад два метрии, вхідні двер, на дзвінки ніхто не відповів. Іще у власності Овчаренко є земельна ділянка в Криму та 2,5 тисячі квадратних метрів землі в селі на Дніпропетровщині.

ВідеоТСН розшукала помешкання скандальних суддів у Дніпрі

Голова Кіровського райсуду Дніпра Геннадій Підберезний офіційно зареєстрований у дніпровській багатоповерхівці, ален сусіди його там не бачили давно. Натомість суддю добре знають в іншому місці – приватному маєтку неподалік заповідника. Це двоповерхова будівля з двома в’їздами для авто, жодного дзвінка чи навіть дверної ручки на воротах немає. Суддя Підберезний, за словами сусідів, жив тут щонайменше два роки.

Читайте також: Відсутність нирки і послух у монастирі: як підозрювані в справі про хабар Холодницькому намагалися розчулити суд

Як уже повідомлялося, Вища рада правосуддя дозволила заарештувати суддю, який намагався дати хабар Холодницькому. Суд обрав Геннадію Підберезному та Наталії Овчаренко запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці, або сплати застави 5 млн грн.


Реклама

А поделиться?Читайте также: