Триває підготовка прем’єрного кліпу нового гімну армії на честь Дня ЗСУ

logo
201468_trivae_pidgotovka_prem_ernogo_klipu_novog.jpeg


Триває підготовка прем'єрного кліпу нового гімну армії на честь Дня ЗСУ

До Дня Збройних сил України триває підготовка прем’єрного кліпу на військову пісню, яка має стати новим гімном армії. Про це вчора, 24 листопада, на своїй сторінці у Facebook повідомив військовослужбовець з Дніпра Аріслав Пастернак, передає Дніпроград.

«Мета до якої ми йдемо — створити дійсно величну військову музику, до неї будуть мати доступ бійці в окопах. І завдяки друзям це стає реальністю», — зазначив Аріслав Пастернак.

Наразі триває процес зйомок прем’єрного кліпу на пісню «Марш Нової Армії». На музику покладено вірш «Зродились ми великої години», автором якого є український письменник, який створив гімн ОУН, Олесь Бабій.

Автор подякував всім артистам, хто долучився до ініціативи, а також народному депутату Андрієві Денисенку — за ідею повернути військовим справді героічний гімн і наполегливість в реалізації цієї ідеї.

«Вірю, що ця пісня дійсно стане гімном армії, який пролунає на честь Дня Збройних Сил України. Ідея кліпу належить нардепу Андрію Денисенку, який допомагає в його створенні», — йдеться у дописі.

Раніше повідомлялося, що Денисенко впевнений — новий марш ЗСУ на основі гімну ОУН звучатиме над звільненим Донбасом.

Нагадаємо, гімн ОУН «Зродились ми великої години» вже двічі лунав над вулицями і площами Дніпра. Спочатку йогоакапельно виконували учасники смолоскипний марш на честь дня народження Степана Бандери під стінами Дніпровської міськради. Перше ж виконання самим Олегом Скрипкою у супроводі військового оркестру сталося також у Дніпрі — 22 січня на День Соборності України під час урочистого відкриття пам’ятного хреста на честь Злуки українських земель.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?Читайте также: