Тиждень очима рятувальників: потопельник, пожежі в лісі та на заводі туалетного паперу

logo
185474_tizhden_ochima_rjatuvalnikiv_potopelnik_p.jpeg


Тиждень очима рятувальників: потопельник, пожежі в лісі та на заводі туалетного паперу

Сьогодні, 9 жовтня, в ІА «Інформатор» речниця ДСНС Дніпропетровської області Дар’я Гречищева підбила підсумки тижня і розповіла про найрезонансніші події минулих семи днів, передає Дніпроград.

За словами Дар’ї Гречищевої, минулий тиждень для рятувальників був насиченим на події. На надзвичайні ситуації було здійснено 351  оперативний виїзд, з яких 129 — резонансі ситуації, 112 — пожежі, на яких загинуло дві особи та ще одна постраждала.

«Упродовж минулого тижня на пожежі у приватних квартирах загинули дві літні особи — в Новомосковському районі та Нікополі. Також сталася мастштабна пожежа на паперовій фабриці. 4 жовтня в Обухівському районі в екосистемі сталася пожежа площею в один гектар, горіла хвойна підстилка», — розповіла експерт.

Протягом минулого тижня рятувальниками було знищено 19 одиниць застарілих боєприпасів — артснаряди, міномети та гранати. 

Також продовжуються нещасні випадки на воді, так минулого тижня загинув чоловік.

«У Верхньодніпровському районі 2 жовтня чоловік пішов купатися у річці. 4 жовтня за участі водолазів було знайдено тіло цього чоловіка на відстані 30 метрів від берега», — розповіла Дар’я Гречищева.

Перед початком опалювального сезону пожежники Дніпропетровщини закликають громадян дотримуватися правил безпечної експлуатації електричного та пічного опалення, адже ігнорування таких правил часто приводить до пожеж навіть із смертельними випадками.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?