Судове засідання щодо оскарження вироку генерала В.Назарова розпочалося у Дніпрі

logo
180981_sudove_zasidannja_wodo_oskarzhennja_virok.jpeg


ДНІПРО-КИЇВ. 26 вересня. УНН. Апеляційний суд Дніпропетровської області розпочав розгляд апеляційної скарги на вирок генерал-майору Віктору Назарову, якого Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровщини визнав винним у недбалості у справі про збиття літака Іл-76, внаслідок якого загинуло 49 людей, передає кореспондент УНН. 

У суді присутні більше сотні громадян: військові, рідні загиблих в катастрофі ІЛ-76. Засідання розпочалось з невеликим запізненням — у залі, яка була вибрана спочатку стала замалою для такої кількості людей.

Нагадаємо, 27 березня 2017 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав генерал-майора Віктора Назарова винним у недбалості за ч.3 ст.425 ККУ у справі про збиття Іл-76 і призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

читайте також: Суд призначив розгляд апеляції у справі генерала В.Назарова на вересень

У квітні захист оскаржив вирок щодо В.Назарова. В апеляційній скарзі захист просить суд скасувати вирок і закрити кримінальне провадження проти В.Назарова.

Як повідомляв УНН, 14 червня 2014 р. бойовики в Луганську збили літак Іл-76. В результаті катастрофи загинули 9 членів екіпажу і 40 військовослужбовців.


Реклама

А поделиться?