Суд відхилив апеляцію — Союз радянських офіцерів офіційно заборонено!

logo
184488_sud_vidhiliv_apeljaciju_sojuz_radjanskih_.jpeg


Суд відхилив апеляцію - Союз радянських офіцерів офіційно заборонено!

3 жовтня рішенням Дніпропетровського обласного апеляційного суду була відхилена апеляція щодо заборони діяльності організації «Союз радянських офіцерів». Про це йдеться на сторінці інціаторів боротьби з антиукраїнською діяльністю СРО — громадської організації «С14 Дніпро», передає Дніпроград. 

Відтепер антиукраїнська організація, члени якої навесні 2014 відкрито закликали прийти у Дніпро Росію та брали участь у «урочистом» піднятті прапору держави-агресора біля міськради, не зможе офіційно вести свою деструктивну діяльність в Україні.

Влітку 2017 активісти «С14» після багатомісячного переносу і відмов, змогли добитися того, аби «Союз радянських офіцерів» був офіційно заборонений судом. Втім, це не зупинило антиукраїнських діячів, які згодом подали апеляцію.

Слід відзначити, що не зважаючи на заборону, ватажки антиукраїнського об’єднання продовжують вільно вести свою діяльність.

Наразі від імені «С14» подано заяву про притягнення до кримінальної відповідальності членів організації «Союз радянських офіцерів» за пропаганду комуністичної символіки та тоталітарного режиму СРСР.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?



Читайте также: