Студенти Дніпра втілюють багато ідей, — активіст

logo
185558_studenti_dnipra_vtiljujut_bagato_idej_akt.jpeg


Студенти Дніпра реалізують багато цікавих ідей в місті, вони активні та бажають приймати участь у житті громади. Про це заявила голова ради молодих вчених ДНУ ім. О. Гончара Валерія Лавренко в ефірі передачі «Наживо» на 51-му телеканалі, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Нещодавно був форум під назвою «Всеукраїнський діалог «PRINCIPIUM». Була значна частина моїх студентів. Люди у п’ятницю, в свій вільний від навчання час прийшли обговорювати міські проблеми, шукати рішення», — розповіла вона.

Дніпровські студенти втілюють багато крутих речей в життя. В якості прикладу Валерія Лавренко навела «Кузню української інтелігенції» — студентський освітній простір, зроблений власними силами, власними коштами.

За її словами, сьогодні значного відтоку за кордон серед молоді немає, як це було в 1990-ті чи на початку 2000-х років: «Переважна більшість моїх колег відчуває, що за кордоном потрібно пройти стажування, і не одне. Швидку наукову кар’єру краще будувати в Україні, у нас не все так погано».


А поделиться?