Столичні і дніпровські медики не стали оперувати пораненого криворізького оператора В’ячеслава Волка

logo
153778_stolichni_i_dniprovski_mediki_ne_stali_op.jpeg


Операцію від терміновано на тиждень-півтора

Столичні і дніпровські медики не стали оперувати пораненого криворізького оператора В'ячеслава Волка
Столичні і дніпровські медики не стали оперувати пораненого криворізького оператора В'ячеслава Волка

Київські нейрохірурги і дніпровські лікарі прийняли рішення відкласти операцію пораненому під час навчань резервістів в Кривому Розі оператору інтернет-видання «Перший Криворізький» В’ячеславу Волку на 7-10 днів.

Про це повідомив Перший міський.

«15 липня в клініці імені Мечникова в Дніпрі пораненому журналісту провели ревізію рани. Нейрохірурги з Києва і дніпровські лікарі прийняли рішення відтермінувати складну операцію на 7-10 днів», — йдеться у повідомленні.

За словами медиків, десятий день після поранення — практично піковий, і проводити операцію дуже ризиковано, — це може спричинити стрибки тиску, підвищення температури і загальні ускладнення.

Дружина В’ячеслава Інна розповіла, що чоловік при свідомості, коли не під препаратами. Вони навіть спілкуються, а родичі і друзі всіляко підтримують хлопця. Той день В’ячеслав обговорювати не хоче. Але, за словами дружини, він тоді дуже злякався. Всі події чоловік він пам’ятає від початку до кінця.

За словами медиків, реабілітація буде тривалою і фінансово витратною.

Читайте також

Нагадаємо, 6 липня у Кривому Розі поранено оператора інформаційного порталу «Перший Криворізький» В’ячеслава Волка, який брав участь у зйомках постановочного кадру під час військових навчань. 

Редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» одразу звернулася із відкритим листом до представників Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, представників влади Кривого Рогу та Дніпропетровської області з вимогами провести прес-конференцію за участі усіх відомств, причетних до проведення навчань, на яких постраждав їх колега.

7 липня стало відомо, що підозрюваного затримано. Волонтеру загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років. 9 липня на прес-конференції військком Саксаганського районного військкомату Кривого Рогу Олександр Бритвич, який був відповідальний за навчальні збори, повідомив, що вправа, яку показував волонтер, що поцілив у оператора Волка, не була запланована.

Головний редактор інформаційного порталу «Перший Криворізький» Софія Скиба наголошує на важливості привернути увагу до слідства. Вона вважає, що поранення пана Волка сталося через службову недбалість військових.

10 липня оператора перевели до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова. На допомогу лікарям прибули київські колеги.

А поделиться?Читайте также: