Спортсмени із Вінницької та Дніпропетровської областей стали призерами зі стрибків на батуті

ВІННИЦЯ-ДНІПРО. 13 жовтня. УНН-Центр. Кубок України зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці) відбувся у у м. Шостка (Сумська область). Призові місця у багатоборстві посіли представники кількох областей України, зокрема Вінницької та Дніпропетровської. Про це УНН-Центр повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.

Призерами у багатоборстві серед чоловіків стали: I місце — Кифоренко Віктор (Хмельницька-Вінницька обл.), III місце — Валіков Максим (Дніпропетровська обл.); серед жінок: II місце — Козярська Дарина (Дніпропетровська обл.), ІІІ місце — Мамчур Аліна (Вінницька обл.)

У змаганнях взяли участь спортсмени 2002 р.н. і старші. Всього 78 спортсменів (30 жінок, 48 чоловіків). За медалі боролися спортсмени з 11 областей України та міста Києва.

Акробати змагалися в особисто-командних змаганнях, що включають індивідуальні змагання (багатоборство), змагання командні та у вправах.