Сьогодні у Дніпрі продовжать зачитувати обвинувальний акт убивці волинського офіцера СБУ

logo
180494_sogodni_u_dnipri_prodovzhat_zachituvati_o.jpeg


У Дніпрі триває судовий розгляд у справі колишнього добровольця Дениса Гордєєва, члена «Правого сектору», якого підозрюють у вбивстві капітана СБУ з Луцька Віктора Мандзика. Це сталося у березні 2015 року на блокпосту у Волновасі Донецької області й було пов’язано із зупинкою контрабандного потоку.

Як повідомляє «Радіо Свобода», 20 вересня справу почав розглядати Ленінський районний суд Дніпра. Суд вирішив, що розпочати слухання справи у частині зачитування обвинувального акту Денису Гордєєву можна без присутності потерпілих, які не з’являються на судові засідання. Зачитування обвинувального акту в суді Гордєєву розпочалось, однак через проблеми з фіксацією судового процесу, суд оголосив перерву. Продовження засідання призначили на сьогодні.

Загалом, слухання справи просувається дуже важко і триває вже півтора року. Для прикладу, засідання, яке мало відбутись, 13 вересня, не відбулось через відсутність адвокатів двох обвинувачених у цій самій справі. Судове засідання у справі, призначене на 8 вересня, також не відбулось і було перенесене через неявку потерпілої сторони. Обвинувальний акт її підзахисному був вручений ще в лютому 2016 року, з того часу справу намагались розглянути в кількох судах Донеччини, але безуспішно, зокрема, через те, що судді заявляли про самовідводи.


Реклама

А поделиться?Читайте также: