Сміливі жарти про політику та феєричне шоу: театр КВН ДГУ відзначив свій ювілей

logo
183067_smilivi_zharti_pro_politiku_ta_feerichne_.jpeg


Сміливі жарти про політику та феєричне шоу: театр КВН ДГУ відзначив свій ювілей

Вчора, 1 жовтня, відомий дніпровський колектив театр «КВН ДГУ» відзначив своє 30-річчя. «Мулен Руж» зібрав аншлаг, повна зала шанувальників театру завітала на кабаре «Веселый песецЪ». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця події.

«Ми раді вас бачити на нашому ювілеї! Представляю наш склад театру: Євген Гендін – музичний керівник, Юрій Богуславський Олександр Сергіїв наші голосові зв’язки, актори Геннадій Колесник, Андрій Євсеєнко та народна артистка України Ілона Соляник. А також художній керівник Григорій Гельфер, який зараз у від’їзді», — привітав глядачів народний артист України Євген Чепурняк.

Професійні артисти порадували глядачів найкращими номерами минулих років, а також продемонстрували новинки сьогодення. У супроводі вражаючого вокалу та непередбачуваної  гри слів вони жартували на різноманітні теми. У формах іронії та сарказму актори висвітлили  актуальні проблеми міста та країни, такі актуальні теми, як перейменування вулиць, стосунки між чоловіками та жінками, недобросовісні політики тощо.

Особливої відзнаки вартий виступ Ілони Солянік, її акторське читання віршів. Своїм артистизмом вона приковує увагу глядача, не можливо пропустити жодного слова, кожна емоція торкається глибини душі.

Також варто відзначити відповіді артистів на запитання глядачів. За кілька хвилин вони вигадували розумні й дотепні жарти та парирували їх сміливим зацікавленим шанувальникам.

«Чудовий виступ моїх улюблених акторів! Жарти інтелектуальні та сучасні. Також хочу відмітити балет Каданс, яскраві та енергійні дівчата прикрашають виступи театру «КВН ДГУ». Вражаюче шоу зробило неповторним мій вечір!», — поділилася враженнями відвідувачка Антоніна Горяча. 

У теплій атмосфері швидко пролетів час. Актори завершили свій виступ веселою піснею і запросили глядачів 26 листопада на ювілейний концерт КВК.

Автор: Єва МЕРЕЖКО


Реклама

А поделиться?Читайте также: