Скульптури природи: у Дніпрі відбувся фестиваль ленд-арту

logo
181781_skulpturi_prirodi_u_dnipri_vidbuvsja_fest.jpeg


Скульптури природи: у Дніпрі відбувся фестиваль ленд-арту

Гнізда з лози, картини із шишок та водоспади з листя. На стежках ботанічного саду ДНУ причаїлися незвичайні витвори, що їх створили флористи під час фестивалю ленд-арту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Громадське ТБ».

Такий масштабний захід з цього напрямку мистецтва відбувся у Дніпрі вперше. Координатор події Сигітас Камінаскас пояснює: ленд-арт — це створення об’єктів з природніх матеріалів. «Ми маємо працювати лише з тим, що є на місці — у парку, у лісі, або у ботсаду. Займатися ленд-артом може будь-хто, не тільки флористи».

Учасник фестивалю Микита Хоменко ділиться: для нього така творчість — спосіб виразити емоції. «Моя команда уявила, що дерева — це люди, у них також є свої почуття. Це символізують сплутані голки, які колись розвіє вітер».

Свої корективи у вигляд робіт буде вносити природа. Тетяна Єременко мріє побачити свій витвір через рік — цікаво, яким він стане.

«Зазвичай ми працюємо з квітами, — розповідає вона, — Це більш спокійний матеріал. І ми не так багато орудуємо пилами, мачете. А тут доводиться і порубати, і помахати, і дріт покрутити».

Ірина Корнієнко вважає: у таких витворах усі мають знаходити свої власні сенси, адже завдання ленд-арту — не бути зрозумілим однозначно: «Свою роботу ми назвали «Відповідь». Вона схожа на розбите яйце. Можливо, це відповідь на те, що було раніше — яйце чи курка. Можливо, це знак якогось позаземного сім’я життя. Усі бачать своє».

Автор: Олександр ЧИЖ


Реклама

А поделиться?Читайте также: