СК «Дніпро-1» здобув чергову перемогу у міжсезонні

СК "Дніпро-1" здобув чергову перемогу у міжсезонні

Вчора, 17 березня, у Володимиривці відбувся контрольний матч між місцевим «Інгульцем» та СК «Дніпро-1», у якому перемогу здобули гості зустрічі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу спортивного клубу.

Дніпровська команда непогано налаштувалася на суперника і, згадуючи минулий спаринг у Туреччині, коли підопічні Дмитра Михайленка пропустили два голи у дебюті гри, з перших хвилин спортклубівці почали діяти уважно і сконцентровано, а на 18-й хвилині наша команда заробила пенальті – після подачі зі штрафного Кравченка, господарі завалили у власному штрафному майданчику Передистого – з 11-метрової позначки чітко пробив Кірєєв.

Одразу ж петровці кинулися відіграватися і Мушуренко навіть змусив Юрчука витягнути м’яч з власних воріт, але перед цим лайнсмен зафіксував офсайд. А невдовзі наша команда мала шанс збільшити перевагу, коли Гоменко завдав підступного удару у дальній кут з лінії штрафного майданчика, але тепер вже Ганев у красивому стрибку перевів м’яч на кутовий. Відмінну нагоди відновити рівновагу втратили господарі на 31-й хвилині, коли знову таки Мішуренко вийшов на ударну позицію і пробив метрів з десяти, але влучив у стійку. Петровці подовжили тиск і на 34-й хвилині арбітр призначає пенальті тепер у ворота СК «Дніпро-1» за фол проти Клименка – з «точки» Юрчука переграв Акименко.

Другий тайм потужніше розпочали господарі, після ударів яких знову таки м’яч перетинав лінію воріт Юрчука, але перед цим петровці порушували правила. З іншого боку дніпряни відповіли довгою атакою, яка завершилась навісом Кравченка на Кірєєва і 9-ка спортклубівців у красивому стрибку головою спрямував м’яч під самісіньку поперечину – 2:1 на користь гостей!

Майже одразу Кірєєв залишив поле, давши шанси пограти іншим форвардам, але Войцеховський провів лише 5 хвилин і, отримавши травму, залишив позицію Сулі. Також отримав пошкодження і Хучбаров, який вийшов на полі в перерві, і в середині другого тайму залишив місце Ховайку. А на 71-й хвилині господарі мали відмінну нагоду зрівняти рахунок, коли Акименко вискочив на побачення із Варцабою, але воротар спортклубівців своєчасно вийшов з воріт і врятував команду від голу. У підсумку СК «Дніпро-1» довів справу до непростої перемоги і зуміла взяти реванш за поразку на турецькому узбережжі.

Автор: Іван МУРАХА