СК «Дніпро-1» вдома декласував миколаївський «Суднобудівник»

Вчора, 26 травня, СК «Дніпро-1» провів останній у цьому році домашній матч, в ході якого розгромив миколаївський  «Суднобудівник». Про це повідмляє Дніпроград із посиланням на прес-службу спортклубу.

Як і очікувалося господарі одразу ж притисли суперника до його воріт, встигши провести дві гострі атаки лівим флангом вже до 6-ї хвилини, але захисники впоралися із гострими прострілами Польового і Чегурка. Але і гості одразу ж відповіли небезпечним випадом, коли Носов опинився приблизно на 11-метровій позначці, проте пробив вище воріт. Невдовзі здалеку намагався пробити і Бобелюк, але цей постріл не був складним для Юрчука.

А на 11-й хвилині рахунок було відкрито. Спочатку повинен був забивати Чегурко, якого на побачення із Жуковим вивів Кравченко, але Єгор не зумів переграти голкіпера, а у наступній атаці Поплавка відкинув м’яч під удар Мемєшеву, і Редван на замаху переграв захисника та влучно пробив у дальній кут – 1:0. На 15-й хвилині чудовий шанс подвоїти рахунок втратив Логінов, який після подачі з кутового Кравченко пробив повз воріт, а у наступній атаці Чугурко пробив головою у захисника з кількох метрів від воріт. Проте, не дивлячись, на втрачені моменти рахунок зростав. Спочатку Кожушко завершив комбінацію партнерів (останнім асистував Лопирьонок), а невдовзі Когут збільшив бомбардирський доробок, замкнувши простріл Чегурка – 3:0 к середині першого тайму.

На деякий час гра заспокоїлась і свій наступний гол господарі забили на 34-й хвилині – захисник корабелів тільки за допомогою порушення правил зупинили прорив Чегурка, ну а капітан спортклубівців Кравченко ще раз нагадав про власну майстерність при виконанні стандартів – 4:0. Після цього ще один шанс відзначитись втратив Чегурко, якого чудовою передачею п’ятою кинув у прорив Кожушко, але Єгор не влучив у дальній кут.

У перерві господарі провели одразу три зміни – на поле вийшли Передистий, Карноза та Войцеховський, при цьому останній на 47-й хвилині ледве не збільшив рахунок, але Владу не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути пас Мемєшева. На 59-й хвилині Карноза заробив перспективний штрафний і сам його виконав – Мамедов потягнув постріл з під поперечини, але після подачі з кута поля від Мемєшева, м’яч потрапив до Логінова і той розстріляв ворота гостей – 5:0. А у наступні атаці дубль оформив Когут, якого відмінним пасом у штрафному майданчику знайшов Чегурко.

Далі прийшов час відзначатися Войцеховському, який у продовж двох хвилин оформив дубль – спочатку він замкнув простріл Хучбарова, а далі реалізував вихід сам на сам після пасу Кравченка 8:0 – спортклубівці повторили свій найкращий результат в історії, коли з таким же рахунком в гостях розгромили запорізький «Металург», але до завершення гри з корабелами залишалося ще близько 15 хвилин, і цей показник можна було покращити.

Той же Войцеховський міг оформити хет-трик на 85-й хвилині, але не влучив у ворота метрів з семи. У підсумку гра так і завершилася з рахунком 8:0 на користь спортклубівців, які розгромили суперника в останньому домашньому матчі сезону.

Нагадаємо, СК «Дніпро-1» забезпечив собі участь у золотому матчі за чемпіонство у Другій лізі.

Автор: Іван МУРАХА