Синьо-жовтий стяг і тризуб: Бійці АТО подарували головному капелану Криворіжжя унікальну ікону

logo
153786_sino_zhovtij_stjag_i_trizub_bijci_ato_pod.jpeg


Синьо-жовтий стяг і тризуб на щиті. Ікону з таким незвичним зображенням Святого Юрія Змієборця подарували учасники АТО головному капелану Криворіжжя. Про таке повідомляє «5 канал».

Разом зі священиком військовослужбовці 17-ї танкової бригади перебували на передовій з весни 2014 року. Увесь цей час, кажуть, отримували від нього неабияку підтримку. Тож вирішили віддячити унікальною іконою. Написана вона у Львові на прохання військових та волонтерів. Ікону розмістили в Храмі святого Духа в селі Новожитомир поблизу Кривого Рога.

Військовий капелан Криворіжжя отець Юрій Ільків говорить: «Розуміння, що у нас немає іншої України. Її не буде більше ніде. Вона може бути тільки тут. Це та земля, яку заповідав нам Господь. Нам чужі землі не потрібні. Але і свої ми нікому не віддамо».

Своєю чергою військовий ЗСУ Андрій Вакалюк каже: «Шановна людина. Завжди ночував з нами, їм з одної тарілки, читав молитви. Снаряди до нас попадали – ні в окопи, ні в бліндажі. Тому майже всі вернулись живі».

Відео за темою

Як повідомляв 5.UA, у листопаді 2017 року Філарет закликав ухвалити закон для захисту військових капеланів, що працюють в АТО. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

За темою

>
Перший «священний вишкіл»: чому навчатимуть військових капеланів перед АТО

А поделиться?Читайте также: