Серед білого дня двоє павлоградців напали на бабусю, побили та пограбували її

logo
171321_sered_bilogo_dnja_dvoe_pavlogradciv_napal.jpeg


Павлоградський міськрайонний суд визнав винними у скоєнні розбою двох чоловіків. У під’їзді вони напали на жінку похилого віку та пограбували її. Одному із злочинців присудили 5 років і 10 місяців позбавлення волі, іншому – 7 років. У обох з них конфіскують усе майно.

Суд встановив, що 28 грудня 2015 року о 12:30 двоє чоловіків знаходились біля сигаретного кіоску по вулиці Центральній. В цей час вони побачили жінку, яка поверталася додому. Злочинці вирішили заволодіти її майном та пішли слідом.

Зайшовши у під’їзд, в якому проживала потерпіла, один із чоловіків закрив долонею її рот, інший почав бити кулаками по обличчю.

Потім один з них схватив жінку за волосся та почав бити головою об перила сходів та металеву трубу.

Свідком цього стала онучка потерпілої, яка в цей час поверталася зі школи.

У постраждалої був зламаний ніс, синці та забійні рани на обличчі. Зловмисники вкрали в неї золоті сережки і мобільний телефон.

Один з обвинувачених свою провину визнав повністю, вибачився перед жінкою та відшкодував їй моральну шкоду.

Інший вважає винним себе частково. Він пояснив, що приятель запропонував йому повернути у потерпілої борг за ремонт квартири. Вони зайшли за нею до під’їзду. Там чоловік закрив долонею рот жінці, тому що та кричала. А його друг почав її бити та пограбував.

Павлоградський міськрайонний суд визнав винними у скоєнні розбою обох чоловіків. Одному із злочинців присудили 5 років і 10 місяців позбавлення волі, іншому – 7 років. У обох з них конфіскують усе майно.


Реклама

А поделиться?