«Саша Сухинін – це величезна втрата»: у Дніпрі прощались з відданим бійцем АТО (Відео)

logo
203166_sasha_suhinin_ce_velichezna_vtrata_u_dnip.jpeg


У Дніпрі попрощалися з військовослужбовцем 16-го батальйону 58-ї мотопіхотної бригади Олександром Сухиніним. Чоловікові було 45 років, передає «5 канал». 

За темою

>
Рятував пораненого товариша: в Житомирі попрощалися зі снайпером-десантником

Олександр родом із Макіївки, що поблизу Донецька. З початком російської агресії пішов боронити рідний край. Служив добровольцем у батальйоні «Донбас». За три роки воював у різних підрозділах, згодом підписав контракт зі Збройними силами.

«Він залишив територію, яка була окупована – Макіївку. Він не прийняв «русский мір», пішов на захист держави. Він говорив: «Буду на війні стільки, доки не зайду додому вільно», — пригадує побратим загиблого Сергій Недашківський. 

Загинув Олександр 23 листопада у бою під Кримським на Луганщині. Його тіло бойовики віддали через кілька днів. Попрощатися з Олександром Сухиніним прийшли рідні, друзі та побратими.

«Це один з кращих бійців, і це один з кращих людей, яких я бачив у житті, якщо говорити про людські якості. Саша Сухинін – це величезна втрата. Ця людина – громадянин України, людина патріотична», — каже побратим загиблого Олександр Олексієнко.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Одещина навколішки проводжала в останню путь 23-річного бійця – ФОТО


А поделиться?Читайте также: