Робота не вовк: десятки тисяч дніпрян знайшли роботу через службу зайнятості

logo
181477_robota_ne_vovk_desjatki_tisjach_dniprjan_.jpeg


Робота не вовк: десятки тисяч дніпрян знайшли роботу через службу зайнятості

З початку року 43 тисячі мешканців Дніпропетровщини знайшли роботу за допомогою служби зайнятості. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

43 тисячі мешканців Дніпропетровської області протягом 2017 року змогли знайти роботу. За словами директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнєцової Служба зайнятості є важливим інститутом регулювання ринку праці та соціального захисту населення.

«Можливість знайти роботу у кризовий момент, пройти професійне навчання та перепідготовку, підвищити кваліфікацію – саме це забезпечує населенню державна служба зайнятості», – наголосила директор ОЦЗ Вікторія Кузнєцова.

Пріоритетними напрямками роботи Служби визначено реалізацію активних програм сприяння зайнятості населення, активізацію роботи з роботодавцями та соціальними партнерами, забезпечення індивідуального підходу у вирішенні проблем безробітних.

Кузнєцова також наголосила, що роль та функції служби зайнятості на сьогоднішній день – незамінні.

«Ми продовжуємо удосконалювати організацію системної роботи, спрямованої на забезпечення динаміки надання соціальних послуг та зростання їх якості та ефективності, як для незайнятого населення, так і для роботодавців», – зазначали вона.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?