Радники дніпропетровського губернатора розповіли, як «підробляють» у піццерії

logo
164268_radniki_dnipropetrovskogo_gubernatora_roz.jpeg


Радники голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб і Юрій Голик організували стартап з приготування і доставки піци співробітникам облдержадміністрації.

Про це повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик на своїй сторінці в Facebook.

За словами Голика, спонукало на цей захід їх те, що «зарплати у держслужбовців маленькі, а у радників їх взагалі немає, а співробітники ОДА люди зайняті, працюють багато, тому часу на обід немає».

«Тому ми натрапили на маленьку кімнату в їдальні ОДА, де є плита, захопили її, оголосили територією вільною від бюрократії, і тепер Ольга Горб пече там піцу, а я (мені не відмовлять її купити) і Кот Тигр (у нього очі добрі, у нього здачу не просять) її розвозимо довгими нескінченними коридорами ДніпрОДА. 7 поверхів по 1 500 кв. м кожний», — написав Голик.

Коли стартап тільки розвивався, піцу розносили, попередньо збираючи заявки в електронному вигляді, завдяки додатку, розробленому Дмитром Дубілетом, який займається впровадженням електронних сервісів у Дніпрі.

Але попит на піцу, за словами Голика, завдяки маркетингу, акціям, рекламі так зріс, що зараз, «щоб впоратися з обсягом замовлень», стартапери за особисті кошти купили транспортний засіб марки Rover (електромоторолер — ред.).

Раніше команда Дніпропетровської ОДА напекла більше тисячі млинців на Масляну і передала їх бійцям у зону АТО.


Реклама

А поделиться?Читайте также: