«Повне озеро людей»: у Дніпрі подвір’я наповнились тоннами води (Відео)

logo
121013_povne_ozero_ljudej_u_dnipri_podvir_ja_nap.png


У Дніпрі талими водами затопило три вулиці Амур-Нижнедніпровського району. Вода піднялася на 50 сантиметрів. Підтопленими опинилися кілька десятків будинків, передає кореспондент «5 каналу». 

За темою

Так, на вулиці Семипалатинській затопило усі двори. Постраждали і помешкання дніпровців. Олександр вдома ходить у гумових чоботах, адже води у будинку — уже на шість сантиметрів.

Місцеві кажуть, що вулицю затоплює щовесни, бо вона перебуває на найнижчому рівні в районі. Мешканці кажуть — третій сезон просять владу полагодити дренажну систему, а ті виправдовують бездіяльність дефіцитом грошей.

«Насосів нам не дають, грошей також. Кажуть – плавайте на човнах», — каже мешканка вулиці Семипалатинської Наталя Шептій.

Голова квартального комітету Сніжана Дехтяренко пояснює: «У нас на вулиці стоїть насос, проте він, як бачите, не працює».

Комунальники, натомість, звинувачують у підтопленнях самих мешканців. «Це найнижча точка, джерела. Населення, хочу подякувати – позасмічували ті канали, які мали сюди входити», — розповідає начальник відділу комунального господарства Амур-Нижньодніпровського району Юрій Зінченко.

Рятувати людей від раптової великої води доводиться оперативникам ДСНС.

«Було повне озеро людей, було багато води у людей у подвір’ях. Ви бачите, що площа дуже велика – порядка трьох вулиць, охопило три гектари. Якість прогнози робить я поки не можу», — каже начальник пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Іван Бебецкул.

За добу рятувальники відкачали у цьому районі майже 10 тонн води. Лише так помешкання вдалося врятувати від великої води. Щоб уникнути підтоплень — рятувальники качатимуть воду ще щонайменше добу.

Наталя Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпро, «5 канал»

Дивіться також фотогалерею за темою: 

На Харківщині та в Дніпрі настав квітневий «сніговий апокаліпсис» – фото


Реклама

А поделиться?