Петриківський розпис для новачків: до створення календаря запрошують усіх бажаючих

logo
192362_petrikivskij_rozpis_dlja_novachkiv_do_stv.jpeg


Петриківський розпис для новачків: до створення календаря запрошують усіх бажаючих

Петриківський календар на 2018 рік створюють незвичним способом. Родзинка — створити календар з нуля за 24 години, від ілюстрацій та дизайну до презентації. При тому, щоб ілюстрації створювали люди, які до цього ніколи не малювали петриківку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Петриківки в Facebook.

«Необхідно, щоб ілюстрації створювали люди, які до цього ніколи не малювали петриківку — в такому випадку, розпис буде наївний, автентичний, трохи непрофесійний, але дуже щирий. А це в петриківці найголовніше! Тому, щоб показати ту справжню імпровізовану петриківку, і хочемо втілити цей задум в реальність. А для цього потрібно зовсім небагато — ваше бажання, час і місце», — заохочують організатори.

Необхідні наступні спеціалісти:

— дизайнер — який би створив дизайн календаря- верстальник — для того, щоб календар було професійно заверстано- SMM-спеціаліст — для оперативного висвітлення проекту в мережі- журналіст — для написання текстів до календаря- піарник — для ефективного залучення аудиторії та висвітлення проекту- проектний менеджер — для грамотної організації роботи команди- фотограф — для документації проектуТа просто зацікавлені люди, які б дуже хотіли долучитися до проекту.

«Вашими зусиллями, ми створимо 12 автентичних мальовок, які стануть основою календаря — далі ми його здизайнуємо, заверстаємо, та презентуємо для вільного поширення. Взамін ви отримаєте крутий досвід, долучитеся до відродження петриківки, оволодієте навичками створення розпису, та про вашу працю дізнаються тисячі людей в усьому світі», — запевняють майстри.

Про своє бажання долучитися до проекту можна повідомити на пошту [email protected] або на сторінку Петриківки у Facebook.

Автор: Єва МЕРЕЖКО


А поделиться?