Павлоградський виконком шукає у місті безхазяйну нерухомість

logo
175705_pavlogradskij_vikonkom_shukae_u_misti_bez.jpeg


Виконавчий комітет Павлоградської міської ради розшукує на території міста безхазяйне нерухоме майно нежитлового призначення з метою прийняття його до комунальної власності.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

Виконком Павлоградської міськради проводить роботу з виявлення на території міста безхазяйного нерухомого майна нежитлового призначення – окремих будівель, споруд (в т.ч. напівзруйнованих), об`єктів незавершеного будівництва, які не мають власника, або власник яких не встановлений.

«Метою визнання зазначених об’єктів безхазяйними є подальше їх прийняття до комунальної власності міста, використання у господарській діяльності або знесення та розчистка відповідної території з вивільненням земельної ділянки та її благоустрою», — говориться у повідомленні.

Мешканцям міста, підприємствам, установам та організаціям, які мають інформацію щодо таких об`єктів, або якщо така інформація стане відома, пропонується надавати її до відділу по обліку комунального майна та житлової площі Павлоградської міської ради (вул. Соборна, 95, каб. 103/4, 104, тел. 6-16-37, 6-23-19)


Реклама

А поделиться?