Павлоградський кікбоксер завоював «срібло» на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу

З 1 по 10 вересня 2017 року в столиці Македонії, м. Скоп’є, відбувся Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед юніорів та юнаків, на який завітали близько 1600 спортсменів з 39 країн світу. Збірна України провела потужний старт, здобувши в напружених поєдинках 15 нагород в шести розділах турніру.

Про це кореспонденту радіо «Самара» розповів тренер СОК Центр Володимир Єрьомін.

«В таких Чемпіонатах беруть участь лише кращі спортсмени. Павлоградець Олександр Гошев провів три бої. В одному бою одержав дострокову перемогу, виграв нокаутом. Але у фіналі Олександр поступився супернику із Чехії. Буквально два бали не вистачило для перемоги», — розповів Володимир Єрьомін.

Завершився турнір в Македонії зі «срібним» присмаком чотирьох українських бійців. Серед хлопців «срібним» призером цьогорічного Чемпіонату Європи є і 17-річний павлоградець Олександр Гошев – він відзначився в розділі К1.