Павлоградські малюки зимуватимуть у новому дитсадку

logo
171590_pavlogradski_maljuki_zimuvatimut_u_novomu.jpeg


Вихованці павлоградського дитсадка №8 «Барвінок» зимуватимуть у відремонтованих приміщеннях свого дошкільного навчального закладу.

Про це журналісти довідалися 30 серпня під час прес-туру соціальними об’єктами міста.

ДНЗ «Барвінок» розташований на вулиці Олени Пчілки, 113. Тут виховуються і мешкають малюки з кризових сімей і напівсироти – понад 180 дітей. «Ви знаєте, дитячому садку 45 років, і його жодного разу капітально не ремонтували», — розповіла керівниця закладу Лариса Підплетько. За її словами, справа обмежувалася лише поточними ремонтами, тож допомога інвесторів Українського фонду соціальних інвестицій стала для дошкільнят і педагогів «Барвінку» порятунком. Саме УФСІ фінансувала проект капремонту дитсадка. Вартість робіт складає понад 3 млн грн. Ремонтом займається ТОВ фірма «М обіком ».

Л. Підплетько повідомила, що на кінець серпня підрядники вже встановили нові вікна і двері, утеплюють цоколь, проводять внутрішні оздоблювальні роботи, монтують новий дах з метало-черепиці. «Ми розраховуємо завершити роботи у листопаді», — сказала завідуюча ДЗН. Вона також зазначила, що на час ремонту, який почався в липні, «Барвінок» не припиняв своєї роботи. Лише два дні, коли будівельники демонтували дах, діти перебували вдома. «Вони в нас мешкають цілодобово з понеділка до п’ятниці включно. А з 2017 року ті діти, які цього потребують, залишаються ночувати в дитсадку і у вихідні дні», — сказала Л. Підплетько.

А поделиться?