Павлоградці завоювали Кубок світу в Будапешті (Фото)

Днями в угорському Будапешті відбулися змагання на Кубок Світу з кікбоксингу, в яких брали участь 2350 спортсменів з 38 країн світу. У складі збірної команди України у змаганнях брали участь двоє спортсменів з Дніпропетровщини —  це павлоградці Гошев Олександр та Українець Олександр. Повідомляють у прес-службі міськради.

unnamed

Гошев Олександр виступав у ваговій категорії 63,5 кг в розділі К-1 та у фіналі зустрівся з сильним суперником з Польщі, зробив два нокдауни у 3 раунді та здобув перемогу.

Українець Олександр виступав у ваговій категорії 67 кг в розділі К-1 та у фіналі зустрівся з представником Фінляндії, над яким отримав переконливу перемогу.

За підсумками змагань обидва павлоградські спортсмени стали золотими призерами та завоювали Кубок Світу, а Гошев Олександр потрапив до юніорської збірної України з кікбоксингу та у вересні буде змагатися на Чемпіонаті Європи, який відбудеться в Македонії