Обласна прокуратура подала в суд на павлоградських комунальників

logo
184277_oblasna_prokuratura_podala_v_sud_na_pavlo.jpeg


Прокуратура Дніпропетровської області подала в суд на Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради. Правоохоронці, захищаючи інтереси держави, вимагають визна ти рішення тендерного комітету Управління та договору, укладеного за результатами процедури закупівлі з підприємством, недійсними.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Під час моніторингу електронної системи закупівель « PROZZORO » з’ясовано, що комунальним підприємством Дніпровської міської ради проведено відкриті торги на закупівлю робіт по будівництву притулку для безпритульних тварин у місті Павлограді, за результатами яких з переможцем – приватним підприємством – укладено договір про виконання зазначених робіт на суму понад 1,4 млн. грн.

Разом з тим встановлено, що в порушення Закону України «Про публічні закупівлі» вказане приватне підприємство пов’язано з іншим учасником процедури закупівлі – товариством з обмеженою відповідальністю. Крім того, встановлено невідповідність переможця закупівлі кваліфікаційним критеріям, встановленим замовником у тендерній документації.

Наразі справа перебуває у провадженні господарського суду Дніпропетровської області.

«Вони подали в суд. Значить, будемо вирішувати так. У чому невідповідність закону — не знаю. Я їх зауваження навіть не читав. Поки тендер не скасований. Якщо ж це станеться, значить, вони мали рацію. Ми, наприклад, вважаємо інакше. Суд у всьому розбереться.

Що стосується притулку, його будівництво вже практично завершено. Основні роботи зроблені, деякі ще ведуться. Залишились дрібниці. Але цього року притулок вже відкриють», — повідомляє в. о. начальника Управління комунального господарства та будівництва Андрій Завгородній.


Реклама

А поделиться?Читайте также: